iPhone 12 ( 128GB) Biely
Každé zariadenie, ktoré ponúkame, prechádza dôkladnou kontrolou kvality. Hodnotíme ho podľa vzhľadu a funkčnosti, aby si presne vedel, čo kupuješ.
Skutočný stav telefónu – naše hodnotenie:
Kategória: VEĽMI ZACHOVALÝ - čo to znamená?
Vzhľad: Minimálne, takmer neviditeľné známky používania, ktoré si všimneš len pri veľmi detailnom pohľade. Na prvý dojem pôsobí zariadenie ako nové.
Displej: Mikroškrabance viditeľné len pri detailnom pohľade,
Funkčnosť: 100 % funkčné, plne testované.
Batéria: 100% menená - v našom servise ! Bez hlášky neoriginálneho dielu !
Záruka: 12 mesiacov
Fotodokumentácia: skutočný stav zariadenia v galérií
Typ karty : Fyzická SIM karta / eSIM
Sériové číslo: MGJC3CNA
Viac informácií o produkte
Podrobný popis
Obsah balenia:
- iPhone 12
- USB-C / Lightning kábel
- Ihla
- Krabica Hellou
Zariadenie v VEĽMI ZACHOVALÝ
Čo to znamená v praxi?
- Prémiový vizuálny stav: Telefón pôsobí ako takmer nový. Pri niektorých modeloch sa môžu vyskytnúť jemné mikro známky používania, no celkovo ho stále radíme medzi TOP stav
- Plne funkčný: Každý telefón je 100 % otestovaný – od displeja, cez senzory, až po Face ID
- Zohľadnené v cene: Prípadné drobné známky sú zvyčajne nafotené a odzrkadlené v cene produktu
- Odomknutý: Telefón je odomknutý pre všetkých operátorov
| Kategória: | iPhone |
|---|---|
| Veľkosť displeja: | 6,1" |
| Kapacita úložiska: | 128 GB |
| Displej: | 6,1" Super Retina XDR OLED |
| Rozlíšenie displeja: | 2532 × 1170 px (460 ppi) |
| Procesor (čip): | Apple A14 Bionic (6-jadrový) |
| RAM: | 4 GB |
| Zadný fotoaparát: | Duálny 12 MP (hlavný ƒ/1,6 + ultraširokouhlý ƒ/2,4, 120°), optická stabilizácia obrazu, nočný režim, Deep Fusion, Smart HDR 3, 2× optické oddialenie, 5× digitálne priblíženie, 4K HDR video s Dolby Vision až 60 sn./s. |
| Predný fotoaparát: | 12 MP TrueDepth (ƒ/2,2), portrétny režim, nočný režim, Deep Fusion, Smart HDR 3, 4K HDR video s Dolby Vision až 60 sn./s, Face ID, Animoji a Memoji. |
| Operačný systém: | iOS 26 (s podporou aktualizácií) |
| Batéria: | 84% ~2 815 mAh (17h prehrávania videí) |
| Nabíjanie: | Lightning, podpora MagSafe a Qi (bezdrôtové) |
| Mobilná sieť: | 5G, 4G LTE, 3G, 2G |
| SIM: | Nano SIM + eSIM |
| Odolnosť: | IP68 (voda, prach – do 6 m na 30 minút) |
| Rozmery (V׊×H): | 146,7 × 71,5 × 7,4 mm |
| Hmotnosť: | 164 g |
| Konektor: | Lightning (nie USB‑C) |
